Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Zakynthos - Wycieczki fakultatywne

Zakynthos jest piękną wyspą, która posiada wiele wspaniałych zakątków, które stanowią świetny pomysł na wycieczkę fakultatywną. Mimo że spędzając wakacje na Zakynthos trudno mówić o nudzie, to i tak warto zdecydować się na dodatkową wycieczkę, by urozmaicić nieco swój pobyt i sprawić, by wakacje w Grecji były jeszcze ciekawsze. 

Wśród wielu propozycji, znaleźliśmy kilka wartych uwagi.

Island Tour

Na tej wycieczce możemy zwiedzić Zakynthos autokarem i poznać w całości jej piękno, zabytki i styl życia mieszkańców. Autokar zatrzymuje się w najciekawszych miejscach, takich jak fabryka oliwy z oliwek, w miejscowości Macherado czy przy starym drzewie oliwnym, który ma 2000 lat! Dalej uczestnicy mają okazję zwiedzenia klasztoru św. Dionizego i promenady wzdłuż portu św. Mikołaja. Turyści udają się także do placu Solomosa, gdzie swoje miejsce mają liczne muzea, biblioteki czy kinoteatr. 

Cena wycieczki ok 15 Euro. 

Kaiki

Ta wyjątkowa wycieczka odbywa się na tradycyjnej rybackiej łodzi, a turyści mogą wypatrywać morskich żółwi. Rejs odbywa się wokół pięknych wysepek Marathonisi. Po dotarciu do celu turyści mogą pływać w turkusowym morzu, opalać się na piaszczystych plażach i podziwiać żółwie Caretta-Caretta. Następnie łódź płynie w kierunku jaskiń Keri i tu wewnątrz jaskini również można pływać w przezroczystej wodzie.


sxc.hu

Cena wycieczki – ok. 30 Euro 

Kefalonia

Kefalonia to największa Wyspa Jońska. Wycieczka trwa cały dzień i obejmuje zarówno podróż autokarem jak i statkiem. W trakcie wycieczki uczestnicy mogą podziwiać największe atrakcje wyspy. W planie zwiedzanie m.in. kościołu św. Gerasimos, przejażdżka łódkami po podziemnym jeziorze, zwiedzanie jaskiń Drogoratti, pobyt na plaży Myrthos.

Cena wycieczki – 50 Euro 

Park wodny 

Ta wycieczka będzie idealna dla tych, którzy lubią wodne szaleństwo! W parku wodnym możemy korzystać z wielu atrakcji – zjeżdżalni, biczów wodnych, leniwej rzeki, jacuzzi i wielu innych. Możemy tu również odpocząć, opalając się na leżakach lub siedząc przy barze z chłodnym i smacznym drinkiem. 

Cena wycieczki – ok. 23 Euro 
Chcesz wyjechać na Zakhyntos?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Mamy w ofercie wycieczki najlepszych biur podróży w Polsce!Znajdź wycieczkę na Zakhyntos

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Porto Santo